O nás

Vítáme Vás na stránkách občanského sdružení KPŠ o.s., které bylo založeno za účelem podpory a rozvoje sportovních a oddychových aktivit v obci Libiš a nejen v ní.

Hlavním zájmem v oblasti sportovních a oddychových aktivit KPŠ o.s. je amatérská sportovní a relaxační střelba ze zbraní tzv. kategorie  „D“, tedy střelba bez „zbrojáku“ ze vzduchových zbraní, flobertkových zbraní, kuší a luků a k tomuto druhu sportu a souvisejícím aktivitám přitáhnout další zájemce a to hlavně z řad mládeže a dětí.

Dalšími cíly KPŠ o.s. je podporOLYMPUS DIGITAL CAMERAa rozvoje občanské demokratické společnosti a pomoc občanům, kterým není lhostejné jejich okolí a snaží se o zlepšení kvality života v místech kde žijí a vychovávají své děti.

Proč právě střelba? Tento sport se dá provozovat v podstatě v jakémkoliv věku, vyžaduje jak duševní, tak fyzickou kondici, střelec se naučí sebeovládání a určité disciplíně. Střelba poté přináší odreagování Dětský den Tuhaň

od běžných problémů, starostí a stressů a samozřejmě radost s dosažených výsledků a úspěchů. No a konec konců, myslíme, že v každém z nás je, byť hluboko, kousek toho „lovce“, „vojáka“,“kovboje“…………….

 

"Střelnice" opět žije